GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9693154

nr 969 3154

Tallrikar

Svalan, Rörstrand

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2015
kl 19:07:13

25/6 20:04:27 1      Vinnande bud

Rörstrand